Ubytování Orlické hory

Nabízíme ubytování v Orlických horách v areálu chaty Jurášky. Horská chata Juráška se nachází na severu České republiky v Olešnici v Orlických horách. Ubytování je zajištěno ve dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích v horské chatě Juráška v Orlických horách. V areálu je dále k dispozici chatková osada nabízející levné ubytování v Orlických horách s celkovým počtem 77 lůžek. Orlické hory a zvláště údolí ve kterém je chata Juráška situována se vyznačují velkou čistotou ovzduší a jsou vyhledávány nejen pro odpočinek a turistiku, ale také pro ozdravné pobyty dětí i dospělých. Přijeďte do Orlických hor a ubytujte se v účelně zařízené horské chatě - v klidném místě nedaleko hranic s Polskem.Ubytování Ubytovani Olesnice  Orlickych horach Chata Juraska 

Areál rekreačního střediska chaty Juráška nabízí ubytování v Orlických horách - v horské obci Olešnice v Orlických horách, na severu české republiky. Chata Juráška se nalézá v údolí potoka Bělidlo a Olešenka, na odlehlém místě za Olešnicí v Orlických horách na cestě, která končí na samé hranici s Polskem. V oblasti je celá řada značených turistických stezek, cyklostezek a běžkařských stop. Zařízení nabízí ubytování v několikalůžkových pokojích, nebo je k dispozici chatková osada - tábor nabízející ubytování v překrásné části Orlických hor v chatkách s elektrickým rozvodem. Zařízení je v provozu celoročně. Areál je vhodný pro rodinnou rekreaci, pro pořádání firemních akcí, seminářů, porad, školení nebo výjezdních zasedání. V zimním období je chata využívána převážně lyžařskými kurzy a rodinami s malými lyžaři, protože areál disponuje vlastím lyžařským střediskem s několika lyžařskými vleky.  

Ubytovani Olesnice  Orlickych horach Chata Juraska

Juráška

Ubytování v Orlických horách na chatě Juráška v Olešnici v Orlických horách je zajištěno v dvou, tří a vícelůžkových pokojích a pokojích s příslušenstvím. Pokoje s příslušenstvím mají vlastní sociální zařízení a nabízení komfortní ubytování v Orlických horách. Vícelůžkové pokoje mají společné sociální zařízení na patře. V topné sezóně je vytápění v pokojích i celé chatě zajištěno akumulačními kamny.

 

 

Ubytovani Olesnice  Orlickych horach Chata Juraska

Chatkový tábor u Kačenčiny sjezdovky

Pro letní tábory a individuální rekreanty nabízíme ubytování v Orlických horách ve dvaceti chatkách po čtyřech lůžkách s celkovou kapacitou 77 lůžek. Letní tábor má k dispozici své sociální zařízení a společenskou místnost pro případ nepříznivého počasí s vytápěním. Ubytování v chatovém táboru v Olešnici v Orlických horách je nabízeno větším skupinám jako celek, v zimní sezóně nebo pokud se u nás aktuálně nekoná tábor, nabízíme k pronájmu i jednotlivé chatky. Chatky jsou postupně rekonstruovány včetně možnosti vytápění a tyto nabízejí ubytování po celý rok. V zimním období se využívá sociální zařízení na Chatě Juráška.

 

Lyžování a lyžařská škola

Ubytovani Olesnice  Orlickych horach Chata JuraskaChata Juráška nabízející ubytování v Orlických horách disponuje vlastním lyžařským střediskem umístěným přímo v areálu chaty. Sjezdovky u chaty Juráška jsou uměle zasněžovány jako většina sjezdovek v Olešnici v Orlických horách. Hlavní sjezdovka je navíc situována na severním svahu, sněhové podmínky jsou proto vždy dobré. Jde o 400 metrů dlouhou sjezdovku ideální pro rodinné lyžování či výuku. Sjezdovka má tři vleky poma, přizpůsobené pro nastupování i těch nejmenších lyžařů. V areálu je i samostatné parkoviště (zdarma), občerstvení a sociální zařízení. Sjezdovka má převýšení 70m. Více informací naleznete přímo na stránkách sjezdovky: Kačenčina sjezdovka - sjezdovka a ubytování Orlické hory

 

 

Stravování

Během pobytu horská Chata Juráška nabízí pro hosty stravování přímo na chatě. Součástí nabídky pobytu v Orlických horách a ubytování na horské chatě Juráška v Orlických horách je i stravování. Chata Juráška má k dispozici vlastní kuchyni s domácí stravou. Na chatě Juráška jsou několikrát do roka pořádány zvěřinové hody vyhlášené v celých Orlických horách. Jídelní lístek přizpůsobujeme ubytovaným hostům (dětem). Pro školy v přírodě zajišťujeme i pitný režim a na přání svačiny.

 

Volný čas

Ubytovani Olesnice  Orlickych horach Chata JuraskaOrlické hory nabízejí mnoho příležitostí pro trávení volného času. Přímo v areálu horské chaty naleznete hřiště pro míčové hry. Hřiště je osvětlené a v zimě se proměňuje v ledovou plochu pro bruslení. Dále u nás máte k dispozici celou řadu travnatých ploch, které ocení hlavně děti. V letním období se louka za chatou proměňuje v lanové centrum. V okolí Olešnice v Orlických horách najdete mnoho značených turistických stezek vedoucích křížem krážem Orlickými horami. Na své si u nás přijdou i cyklisté. Orlické hory nabízejí mnoho značených cyklo tras. V zimě je hlavní aktivitou sjezdové lyžování. Orlické hory také nabízejí několik lyžařských center, jedno z největších v Deštném v Orlických horách se nachází jen cca 10 km od Chaty Juráška. Chata ale disponuje vlastní sjezdovkou určenou pro ubytované hosty i pro širokou veřejnost.

Ubytovani Olesnice  Orlickych horach Chata Juraska

Společenské vyžití

Nejen v případě špatného počasí je vám k dispozici bar s příjemnou obsluhou. V případě zájmu se ve večerních hodinách mohou po dohodě konat diskotéky. Po celém areálu chaty je mnoho útulných koutků, které vám zpříjemní ubytování v Orlických horách a umožní relaxaci. Ubytovaným hostům i návštěvníkům baru je k dispozici volné připojení k WiFi.

 

Chata Juráška se vám pokusí naplnit vaše očekávání a věříme, že budete na ubytování a Orlické hory rádi vzpomínat.